Zupa bambusowa z kurczakiem
Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Ostrożnie w sieci

Sporo mówi się o tym, że sieć bywa zagrożeniem dla ludzkości. Oczywiście czasami bywa ona źródłem różnych niebezpieczeństw, jednak wystarczy umiejętnie ich unikać, aby móc dalej na spokojnie posługiwać się Internetem.

Internet staje się zagrożeniem przede wszystkim w tym momencie, w którym człowiek zaczyna uważać, że jest w nim kompletnie anonimowy. Wchodząc więc na Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, zaczyna publikować na nim niezbyt przyjemne, często agresywne komentarze, krytykują w nich znane i nieznane mu osoby. Często też wdaje się w poważne i nie do końca kulturalne dyskusje, sądząc, że Internauci nigdy się o nim niczego nie dowiedzą. Nie jest to natomiast prawda, ponieważ nikt nie jest anonimowy w sieci.

Jeśli rząd chciałby poznać twórcę dowolnego komentarza, zrobiłby to w mgnieniu. Lepiej zatem nie dzielić się zbyt odważnie własnymi poglądami w Internecie, zwłaszcza jeśli są one bardzo kontrowersyjne. O takich sprawach można rozmawiać wyłącznie twarzą w twarz.

Ciekawe artykuły kulinarne online:

About the author

Related Posts