Dalat 2 Wrocław
Karma dla szczeniaków

karma-dla-szczeniakow-10Żywienie psa w początkowym okresie jego życia ma olbrzymie znaczenie dla jego późniejszego rozwoju. Mały szczeniak potrzebuje odpowiednio skomponowanej i zbilansowanej diety, zawierającej wszystkie składniki konieczne do jego zdrowego wzrostu.
Karma dla szczeniaków powinna najlepiej być dobrana przez lekarza weterynarii. Zbada on naszego psiaka, określając dokładnie na jakie elementy pożywienia powinno się zwrócić szczególną uwagę.
Karma dla szczeniaków musi zawierać wszystkie witaminy i składniki mineralne jakie to małe zwierzę potrzebuje, lekarz powinien zadecydować czy ma to być też sucha czy mokra karma i który jej rodzaj będzie najlepszy dla naszego czworonożnego przyjaciela.
Odpowiednio dobrana i skomponowana karma dla szczeniaków powinna pomóc w prawidłowym rozwoju psa. Zwiększy jego odporność na choroby wieku szczenięcego, wpłynie na właściwy wzrost kości, rozwój tkanki mięśniowej psa, jak i zdrową, lśniącą i mocną sierść. Nasz piesek będzie radosny, pełen energii i chęci do zabawy.

Ciekawe artykuły kulinarne online:

About the author

Related Posts