Kuchnia wrocławska Grabiszyńska
Blog Ogólnotematyczny

blog-ogolnotematyczny-3W czym blog ogólnotematyczny jest lepszy od pozostałych? Czemu jest lepszy od blogów kulinarnych?
Tak naprawdę, opinie tutaj są różne. Jeśli lubisz gotować, próbować nowych przepisów, robić coś nowego, eksperymentować ze smakami – blog kulinarny jest dla Ciebie. Zarówno jeśli chcesz je czytać, jak i prowadzić.
Niektórzy jednak wolą większą różnorodność. Lubią przeczytać, że blogerka kupiła nową sukienkę, „zrobiła sobie” paznokcie, wymyśliła nowy makijaż, kupiła chleb żytni zamiast pszennego… lubią czuć i widzieć, że osoba po drugiej stronie ekranu też wiedzie normalne życie. Chodzi na imprezy, sprząta, gotuje, uczy się, męczy się z byłym….
Tak samo w przypadku chłopaków. Lubią poczytać o tym, że ktoś przejechał się na motorze, spędził weekend w spa z żoną, przygotował jej jakąś niespodziankę… Uczą się na cudzych błędach, jak kobiety NIE traktować.
Z drugiej jednak strony, nie każdy lubi tak rozległej tematyki. Nie lubi takiego misz-maszu tekstów. Rozumiem, nie każdy musi lubić. Jednak jeśli chcesz zacząć prowadzić bloga i nie jesteś pewien, jaki temat będzie idealny – blog ogólnotematyczny będzie idealny.
Dodatkowo, takie blogi zazwyczaj przyciągają więcej czytelników. Każdy może tam znaleźć co odpowiedniego dla siebie: przepisy, diy, makijaże, stroje, kosmetyki, motocykle….

Ciekawe artykuły kulinarne online:

About the author

Related Posts